פעילות מבוגרים (החל מכיתה ז' ומעלה): מספר משתתפים המינימלי להזמנת משחק פיינטבול עם ירי אחד על השני הינו  שחקנים8 . במידה וקשה לכם לגייס שמונה חברים – במקרים מסוימים ניתן להצטרף לקבוצה אחרת  (קבוצות בעלות מאפיינים דומים כגון גיל וכו'). מספר שחקנים מקסימלי המומלץ- כ-45.

פעילות ילדים (גילאי 6-12): מספר משתתפים המינימלי להזמנת פעילות ילדים -10. מספר ילדים מקסימלי המומלץ- כ-200.

לחימה דו-צדדית הכוללת ירי פיינטבול אחד על השני מותרת החל מכיתה ז', אך ישנה פעילות מיוחדת גם לבני 6-12

מומלץ להגיע למשחק בלבוש ספורטיבי, אך גם מכנסי ג'ינס זה סבבה. נעליים סגורות-חובה! כל לוחם מקבל סרבל המגן על בגדיו. ישנם מקרים בהם הצבע חודר את הסרבל, אך הכתם ירד כבר בכביסה הראשונה אם לא תשכחו לכבסו באותו יום.

לצערנו התשובה היא "לא". פיינטבול זהו ספורט קבוצתי ואין אנו עובדים עם יחידים, אלא אך ורק עם קבוצות. לפיכך, המחיר מתייחס לאדם בקבוצה. למרות זאת כדאי לעקוב אחר מבצעים ולהצטרף למועדון.

הצריכה של כדורי צבע תלויה באופיו האישי של כל שחקן ושחקן. ישנם לוחמים שמסתפקים ב 50 כדורים, וישנם כאלה, שגם 300 אינם מספקים אותם. מהניסיון ניתן להגדיר כי 60 כדורים אינם מספיקים למשחק מלא בעל מספר תסריטים, וששחקן הממוצע צורך בין 90 ל-200 כדורים במשך משחק פיינטבול ממוצע.

למה לא? כשליש ממבקרנו הן נשים. בעולם הפינטבול קיימת דעה הגורסת כי אישה יעילה יותר מהגבר בזירה היות ולהבדיל מגבר, אינה זקוקה לשדר לכל העולם את תדמית ה"מאצ'ו" וכך עושה הרבה פחות שטויות. מאידך אין המשחק מומלץ לנשים בהריון.

  • סניף מרכזי שבבית ברל נותן שירות לכל אזור המרכז.  להלן רשימת ערים מהם ניתן להגיע לסניף כפר סבא בדקות ספורות או בזמן קצר מאוד: פיינטבול כפר סבא, פיינטבול תל אביב, פיינטבול רעננה, פיינטבול הרצליה, פיינטבול פתח תקווה, פיינטבול אשדוד, פיינטבול ראשון לציון, פיינטבול רחובות, פיינטבול ירושלים, פיינטבול חדרה, פיינטבול נתניה ועוד…
  • סניף שבקיבוץ כרמים נותן שירות לאזור באר שבע, אשקלון, קרית גת, שדרות, יישובי הסביבה וכל אזור הדרום.
  • סניף פיינטבול חיפה (מרכז הקונגרסים) נותן שירות לכל אזור הצפון. להלן רשימת ערים מהם ניתן להגיע לסניף חיפה בדקות ספורות או בזמן קצר מאוד:  פיינטבול חיפה, פיינטבול  טירת הכרמל, פיינטבול עתלית, פיינטבול עכו, פיינטבול נהריה, פיינטבול זיכרון יעקב, פיינטבול עפולה, פיינטבול קריות, פיינטבול קרית מוצקין, פיינטבול קרית ביאליק, פיינטבול קרית חיים, פיינטבול גלבוע ועוד…

תלוי. למרות העובדה שהשחקנים לובשים שכפ"צים ומסכות המגינים על גב, בטן, צלעות, צוואר, פנים, עיניים, אוזניים וכו', קיימים מצבים בהם המשתתפים יורים מטווח קרוב מדי (וזה בניגוד לכללי המשחק, כללי בטיחות ולהוראות השופטים). ירי מטווח פחות מ-6 מטרים עלול לגרום לסימנים כחולים באזור ידיים ורגליים. שחקן היורה יורחק מהזירה וקבוצתו לעתים נענשת.

אגב ישנם שחקנים רבים בכל העולם שטוענים, כי הסיכוי לסימנים הכחולים מוסיף תחושה של "קרב אמיתי" למשחק. לאחרונה אנו אף שוקלים לפתוח מדור באתר האינטרנט המוקדש לצילומי סימנים של לקוחותינו בנוסח "סימן החודש".

פעילות ילדים (גילאי 6-12): מספר משתתפים המינימלי להזמנת פעילות ילדים -10. מספר ילדים מקסימלי המומלץ- כ-200.

אורך המשחק – כשעתיים. זמן זה כולל תדריך בטיחות פיינטבול, חלוקת והחזרת ציוד. זמן נטו בזירה משתנה מקבוצה לקבוצה ותלוי בהתנהגותם של חברי הקבוצה בתדרוך ובמהלך המשחק, בכמות כדורים ובמספר משתנים נוספים. משחק נטו ממוצע הנו בן 90-50 דקות. המשחק מחולק לסבבים. אורכו של כל סבב בין 5 ל-10 דקות בהתאם למשימה.

הקבוצות תופסות עמדות משני צדי הזירה והמשחק מתנהל בהתאם לתסריט שנבחר לאותו סיבוב. שחקן שנפגע מכדור/ים מתפנה לחדר הנפגעים, שם מבלה עד תום הסיבוב ולאחר מכן "קם לתחייה" בסיבוב הבא.

מתי שתרצו. שטח הזירה מואר היטב כך שאין שום בעיה לשחק גם בשעות החושך. אגב, בשנת 2014 פיינטבול ישראל לראשונה בעולם פתחה מערכת, אשר נותנת פתרון לבעיית אדים במסכה במשחקי לילה!

ההרשמה מתבצעת באמצעות הטלפון. רצוי לבצע הזמנות כמה ימים מראש בכדי להבטיח מקום פנוי. חייבים לשריין מקום באמצעות כרטיס אשראי שמשמש לביטחון בלבד. ניתן לבטל את הפעילות עד 8 שעות לפני / עד שעה 18:00 של ביום שלפני ללא דמי ביטול. במידה ושכחתם לבטל או לא הגעתם – דמי הביטול הם 300 ₪ לקבוצה.

צרו אתנו קשר וננסה לצרף אתכם לקבוצה מתאימה. שימו לב! לא תמיד ניתן להצטרף לקבוצות אחרות. תמיד מומלץ לארגן קבוצה משלכם. (אך זה לא מבטיח שתהיו לבד בזירה). בדרך כלל קבוצה של 8 שחקנים מתחרה כנגד קבוצה דומה בגודל בתנאי שגיל המתחרים זהה או כמעט זהה. במידה ואין באותה שעה קבוצה בעלת מאפיינים דומים, אנו לא נצרף קבוצות בגילאים שונים – כך שבמקרה כזה תשחקו לבד- ללא צירוף שחקנים נוספים. איכות המשחק ושביעות רצון הלקוח חשובה לנו יומר מהרווח שניתן לעשות מצירוף קבוצה בעלת מאפיינים לא מתאימים.

כדי לעשות זאת הנכם חייבים להגיע עם 20 משתתפים לפחות ולהבטיח את השתתפותכם עם מספר של כרטיס אשראי לביטחון.

במקום ניתן לעשות מנגל, מסיבה מקומית ליום הולדת וכל זאת בחורשה מוצלת בעצי אקליפטוס, ושולחנות קק"ל.

יש להיכנס לדף המבצעים ולבחור את הערכה הרצויה. בדף הבא תצטרכו לסמן כמה כרטיסים תרצו לרכוש וכמות המחסניות שתרצו להוסיף. לאחר שבחרתם את כמות הכרטיסים הרצויה לחצו ״הוספה לעגלת הקניות״. מיד תועברו לעמוד העגלה, שם תוכלו לראות פירוט של ההזמנה שלכם. לחצו על ״המשך לתשלום״. כעט תדרשו למלא פרטים אישיים ולבחור אמצעי תשלום, לסיום לחצו ״שליחת הזמנה״

בסיום ההזמנה תקבלו מייל אישור עם פרטי ההזמנה ונציגינו יצרו איתכם קשר כדי לתאם מועד הגעה. תהנו!

פיינטבול ישראל

חייבים לירות את זה!